OdporúčameZaložiť web alebo e-shop
aktualizované: 12.07.2022 11:20:59 

Súkromná Informačná Agentúra s.r.o.             Private Intelligence Agency Ltd.

Organizačné poradenstvo
                                             Transportné a transferové služby :
Osobná cestná motorová doprava vykonávaná vozidlami s celkovou obsaditeľnosťou do 9 miest vrátane vodiča a nákladná cestná doprava vykonávaná nákladnými vozidlami, ktorých celková hmotnosť vrátane prípojného vozidla nepresahuje 3,5 tony. V súčasnosti Súkromná Informačná Agentúra s.r.o. poskytuje neverejné prepravné služby klientom na základe zmluvy o dovoze a odvoze prevažne kľúčových osôb a obchodných partnerov ale aj menších kuriérskych zásielok z miesta objednania do cielovej oblasti, čakanie klienta podľa jeho požiadaviek. Rovnako si u našej Agentúry možné objednať aj poskytnutie služby vedenia cudzieho motorového vozidla - šoférske služby vykonávané profesionálnym vodičom, ktorý okrem vedenia motorového vozidla môže poskytovať aj taktické organizačné poradenstvo. V súčasnosti vozový park Agentúry je zložený zo zásahových vozidiel Škoda Felicia a Škoda Fabia combi ale na požiadanie vieme zabezpečiť aj iné luxusnejšie osobné automobily.  
 
 
Spoločenské podujatia:
Organizujeme, firemné dni,  prednášky, programové vystúpenia pre súkromnú alebo firemnú oslavu, uzavretú spoločnosť ale aj verejné programy pre diskotéky a bary. Organizujeme podľa potrieb klienta prezentácie výrobkov a firiem, zabezpečujeme organizovanie tlačových konferencií, od vybavenia prenájmu zasadacích priestorov až po kompletné vypracovanie tlačových správ, pozvania zástupcov tlače a následne komunikujeme so zástupcami médií podľa potrieb klientov, aby sme zdôraznili propagovaný produkt, diplomaticky objasnili nezrovnalosti a odvrátili nevhodné fámy, ktoré by mohli uškodiť klientovi.
                                                                                                                                       
                               
 
Organizovanie výstav, veľtrhov a firemných festivalov:
Organizujeme pre našich klientov výstavy, odoborné prednášky, veľtrhy, firemné predajné akcie či prezentácie produktov a služieb.  Podľa požiadaviek klienta vieme zabezpečiť rezerváciu priestorov vhodných na realizáciu akcie, vrátane ozvučovacej a osvetľovacej techniky. Spolupracujeme s profesionálnymi firmami zameranými na EVENT MANAGEMENT, kde v spolupráci s nimi vieme zabezpečiť hudobný ale aj iný spoločenský a kultúrny program. Pre klientov vystavujúcich na veľtržných projektoch vieme pomôcť s naplánovaním veľtržného stánku, technickej realizácie, výzdoby ale aj zabezpečením prevádzky, či už formou zástupcov klienta alebo nami zabezpečenými hosteskami, ktoré môžu vysvetľovať záujemcom prezentovaný produkt a rozdávať reklamné materiály. 
                                                                                                                                                                                                                                                                                                   
 
                                                   Opatrovateľská služba pre kľúčové osoby:
Očakáva vaša firma významnú domácu alebo zahraničnú návštevu ? Potrebujete na úrovni privítať  obchodného  partnera či dôležitého hosťa ? Práve pre riešenie týchto organizačných problémov zaviedla naša agentúra opatrovateľskú službu pre kľúčové osoby. Zabezpečíme organizačné poradenstvo a podporu  ale aj praktickú realizáciu pomocných činností ako : transport z letiska alebo vlakovej stanice, rezervácia ubytovania v hoteli podľa klientom vopred stanovenej kategórie, transport mestom, nerušený prieber rokovaní, pracovný obed, či iné občerstvenie,  hostesky, obsluhu a na záver aj prehliadku mesta, firemnú oslavu pre uzavretú spoločnosť alebo návštevu kultúrneho podujatia či divadla. V prípade potreby a požiadaviek klienta zabezpečíme podľa objednávky klienta a vyhodnoteného rizika aj osobnú ochranu zmluvnou bezpečnostnou službou.